Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/gekar/domains/www.gekar.pl/public_html/wp-content/plugins/thinkup-panels/inc/styles-admin.php on line 392 Systemy sterowania maszyn etykietujących.

Systemy sterowania etykieciarek i sterowniki maszyn etykietujących.

[wptabs mode=”horizontal” ]
[wptabtitle] Korzyści[/wptabtitle] [wptabcontent]

Przygotowana do certyfikacji,  niezawodna i profesjonalna dedykowana  elektronika maszyn etykietujących.
Jeżeli są Państwo zainteresowani elektronicznymi systemami sterowania maszyn etykietujących odpornymi na zakłócenia i gwarantującymi niezakłóconą pracę przez wiele lat, gotowymi do certyfikacji wraz z maszyną, którymi można konkurować jakościowo i cenowo przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości zastosowanej elektroniki w maszynie, to jest to oferta dla Was.
Jeżeli chcą Państwo oferować maszyny posiadające certyfikaty stosując w nich własne nieszablonowe dedykowane rozwiązania systemów sterowania i diagnostyki proponujemy skorzystać z naszej dedykowanej elektroniki maszyn etykietujących, projektowanej i produkowanej specjalnie i na wyłączność klienta (umowa).
Korzyści to wysoka jakość i niska cena przy tym możliwa certyfikacja maszyn, co powoli staje się wymogiem klienta i potwierdzeniem jakości maszyn.
Nasze  systemy sterowania pracują w rygorze real-time i są oparte o wydajne nowoczesne procesory oraz sterowane systemami operacyjnymi czasu rzeczywistego.
Nasze doświadczenie to lata projektów i produkcji elektronicznych systemów sterowania maszyn etykietujących, specjalizowanych urządzeń elektromechanicznych i systemów na silnikach krokowych.

[/wptabcontent]
[wptabtitle] Opis[/wptabtitle] [wptabcontent]

Ponad 13-letnie doświadczenie:  Nasze sterowania były stosowane już w 1999 roku przez pierwsze firmy, wchodzące wtedy na rynek polskich producentów maszyn etykietujących.
Wieloletni rozwój zawodowy, zdobywane doświadczenie na polu elektroniki przemysłowej oraz w branżach pokrewnych, jak również stosowanie nowoczesnych rozwiązań w zgodzie z przepisami odnośnie wymaganych w elektronice i automatyce norm, pozwala nam tworzyć systemy odporne na zakłócenia i profesjonalne.
Sterowania maszyny etykietującej zbudowane są przez nas w oparciu o bardzo wydajne,  najnowocześniejsze,  32-bitowe mikroprocesory z rdzeniem CORTEX pracujące z  prędkością ponad 100MHz – 200MHz, sterowane przez systemy operacyjne czasu rzeczywistego,  co stawia naszą dedykowaną elektronikę przemysłową w czołówce  nowoczesnych  rozwiązań,  przewyższa zasadą pracy zwykłe systemy oparte na sterownikach PLC oraz stawia system sterowania maszyny na zupełnie innym poziomie rozwiązań niż ma to miejsce w klasycznych sztampowych nieinnowacyjnych projektach.
Maszyny mogąbyć wyposażone w diagnostykę poprzez sieć CAN , RS485 lub Ethernet.
Nawet przy dużym obciążeniu zadaniami sterownik zawsze zapewnia  pracę w rygorze real-time.
Układy sterowania maszyn etykietujących są projektem, który powstał dzięki  wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i modernizowaniu automatyki i elektroniki sterowania maszyn etykietujących. Dotychczas zostały wykonane i wdrożone projekty różnych systemów sterowania maszyn etykietujących do ponad kilkudziesięciu maszyn.
Cechuje się najwyższą wydajnością i niezawodnością, zgodnościa z wymaganiami prawnymi tej branży, korzystną konkurencyjną ceną.

[/wptabcontent]
[/wptabs]