Wiedza ugruntowana doświadczeniem.

O firmie

Firma PPH GEKAR bazuje na wieloletnim doświadczeniu projektowym właściciela.  Firma, dzięki zdobytemu doświadczeniu,  podejmuje się najtrudniejszych projektów dla mniej popularnych gałęzi zastosowań elektroniki ( projekty w których obowiązują normy nieznane powszechnie projektantom elektroniki )  oraz robi korzystne cenowo projekty automatyki ( sterowanie  maszyn ze złożonymi precyzyjnymi systemami napędowymi ). PPH GEKAR tworzy zaawansowane projekty elektroniki na zlecenie Klientów z różnych branż, w tym dla liderów rynku polskiego i europejskiego. Projekty sprzedawane są na rynkach całej Europy oraz na rynkach wschodnich.

W portfolio projektowania elektroniki posiadamy sporo wykonanych

  • nietypowych sterowników silników krokowych i do silników prądu stałego DC, z CANOpen lub RS485 oraz z wejściami i wyjściami, tworząc ekonomiczny i zaawansowany system sterowania.
  • urządzenia do systemów CO i CWU, w tym sterowniki pogodowe zaworu mieszającego, sterowniki CO CWU do kotłów z podajnikami ślimakowymi.
  • urządzenia mikroprocesorowe do pomiarów i sterowania. W projektach wykorzystujemy systemy operacyjne czasu rzeczywistego.

Przy szerokim portfolio i dużym doświadczeniu zawodowym jesteśmy w stanie wykonać trudne technicznie projekty w satysfakcjonującym Klienta terminie i w korzystnej cenie zachowując jakość i niezawodność produktu.

Posiadamy duże doświadczenie projektowania elektroniki certyfikowanej, spełniającej wymagania dla znaku CE także dla norm powszechnie nieznanych w praktyce projektantom elektroniki, co oznacza że uzyskanie certyfikacji na urządzenie elektroniczne z nami nie stanowi najmniejszego problemu.

W naszym portfolio w branży automatyka przemysłowa posiadamy systemy sterowania maszyn różnego typu:

  • maszyn nakładających etykiety samoprzylepne
  • maszyny obróbki stali
  • nietypowych maszyn robionych tylko pod wymagania procesu technologicznego.

W automatyce maszyn stosujemy sprawdzone komponenty automatyki renomowanych dostawców. Nasze projekty automatyki to szybki czas realizacji projektu i korzystna cena, pozostając przy tym na komponentach sprawdzonych i renomowanych producentów.Zapraszam do współpracy

inż. Grzegorz Pawlicki

(Luboń  k/ Poznania)

Powrót do strony głównej: www.gekar.pl